Właścicielem serwisu internetowego Partner LR jest firma MAG Polska niezależny partner sprzedaży LR Health & Beauty Systems GmbH.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupami produktów i współpracą biznesową.

Kategorie

KONTAKT


Telefon tel.: 535 07 41 39

Email e-mail: partnerlr@magpolska.pl

MIND MASTER

Mind Master to światowa innowacja od LR. To produkt poświęcony prblemowi stresu. Zawarta w Mind Master wyjątkowa kompozycja składników sprawia, że Mind Master w przeciwieństwie do innych tego typu produktów jest kierowany zarówno na "redukcję stresu" jak i zwiększenie energii.

Stres przyspiesza produkcję wolnych rodników w organiźmie, co prowadzi do stresu oksydacyjnego, czyli obciążenia dla organizmu (komórki w organiźmie są uszkodzane, spada nasza sprawność, szybciej się starzejemy, osłabia się nasz układ immunologiczny). Stres powoduje u nas spadek wydajności. Jesteśmy zmęczeni, mamy problemy z koncentracją. Mind Master zawiera substancje, które wspierają sprawność fizyczną i umysłową. Są to m.in. sok winogronowy, ekstrakt z zielonej herbaty, chlorofil, wit. E, selen, żelazo, cholina. Dodatkowo Mind Master zawiera 36% żelu Aloe Vera, który wg badań na Uniwersytecie Scranton w Pensylwanii może zwiększać bioprzyswajalność witamin (np. organizm może przyswajać wit. E w połączeniu z czystym miąższem liśnia nawet o 269%  lepiej).

Mind Master może być stosowany zarówno przez dorosłych, młodzież oraz dzieci w wieku szkolnym. Zalecane jest stosować raz dziennie przed posiłkiem - ważne jest, aby stosować codziennie o tej samej porze, regularnie przez dłuższy okres czasu.

Jakość Mind Master jest potwierdzona przez SGS Instytut Fresenius.

 

Aloe Vera pod lupą naukowców

Aloe Vera to roślina uznawana za "królową świata". Już starożytni Majowie traktowali ją szczególnie wyjątkowo. Nazywali Ją „szamanką” nie tylko ze względu na jej lecznicze właściwości, ale także uważali, że Aloe Vera zapewnia człowiekowi ochronę przed złymi duchami mogącymi wywołać choroby.

 

W dzisiejszych czasach, coraz więcej produktów zarówno kosmetycznych jak i spożywczych zawiera właśnie Aloe Vera. Do ich produkcji używa się tylko wartościowego miąższu ze starannie wyselekcjonowanych liści.

 

Jednym z głównych terenów uprawnych Aloe Vera jest Meksyk, gdzie warunki niesamowicie sprzyjają rozwojowi tzw. lilii pustyni. Sposób uprawy aloesu ma ogromny wpływ na wyjątkowość tej rośliny. Większość rolników decydujących się na uprawę aloesu, całkowicie rezygnuje z nawozów, pestycydów i środków chwastobójczych. Przed założeniem plantacji należy dodatkowo udowodnić, że na danym terenie w ciągu 3 lat nie stosowano żadnych chemikaliów. Jako nawóz stosuje się wyłącznie łupiny już przetworzonych liści Aloe Vera, a woda używana do nawadniania plantacji jest regularnie badana pod kontem zawartości chemikaliów  i certyfikowana przez niezależne instytuty. Plantatorzy starają się o przyznanie im certyfikatów przez instytucje jak np. Quality Assunance International (QAI) czy International Aloe Science Council (IASC)- do członków organizacji należą przedsiębiorstwa upraw, przetwórcy i producenci produktów Aloe Vera oraz lekarze, badacze i naukowcy, którzy dbają o jakość roślin.

 

Aloes również wspaniale rośnie we wnętrzach naszych domów. Temperatura pokojowa, dobrze nasłonecznione miejsce oraz piaszczyste podłoże z dobrym odpływem wody powinny wystarczyć do wyhodowania własnego aloesu. Roślinę podlewa się raz w tygodniu i należy pamiętać, że przed ponownym podlaniem podłoże rośliny powinno być suche.

 

Lecznicze oraz wspomagające właściwości aloesu zostały udowodnione już niejednokrotnie wieloma badaniami. Aktualne badania pokazują, że Aloe Vera może zwiększyć przyswajalność kilku niezbędnych dla życia witamin o ponad 200 procent. Do tych witamin zaliczamy między innymi witaminę C, której przyswajalność podczas badań wzrosła o 204 % , wzrost przyswajalności o 269% zanotowano przy witaminie E. Także w przypadku witaminy B12 Aloe Vera przyczynia się do wzrostu tej wartości.

 

Źródło: PRO Vita- czasopismo dla zdrowia i odżywiania

 

 

 

Cistus Incanus, Czystek-
z pomocą natury przez jesień i zimę

 

W 1999 roku Cistus Incanus otrzymał tytuł „rośliny Europy 1999”. Jest to roślina śródziemnomorska, która skrywa w sobie fenomenalne siły. Fenomen Czystka objawia się tym, że jest to roślina dzika. Nie jest hodowana przez człowieka ani nie jest sztucznie nawożona. Rośnie w Europie Południowej nad Morzem Śródziemnym gdzie gleby bogate są w magnez a pełne słońce i niewielkie ilości deszczu stwarzają roślinie idealne warunki. Cistus Incanus osiąga wysokość do 100 cm i może być zbierany tylko ręcznie, a jego kwiaty aromatycznie i żywiczo pachną właśnie w okresie zbioru.

Wyjątkowość czystka polega na zawartości polifenoli w jego liściach. Polifenole to tak zwane wtórne substancje roślinne, szeroko rozpowszechnione w królestwie roślin. Chronią one roślinę przed szkodliwym promieniowaniem UV, utlenianiem oraz szkodnikami.

Badania naukowców z Berlina potwierdziły rewelacyjne działanie Czystka. Badaniu poddanych zostało 141 pacjentów chorych na grypę. Poddano ich terapii ekstraktem z Czystka. U 112 pacjentów zaobserwowano korzyści z leczenia oraz wykazywali oni znaczną poprawę stanu zdrowia.

Naukowcy z Tybingi przeprowadzili również eksperymenty na dwóch grupach mysz zainfekowanych agresywnymi wirusami grypy. Jednej grupie tych myszy dodatkowo podano do nosa aerozol z ekstraktem z czystka. Wyniki badań wyraźnie zaskoczyły naukowców. Myszy, u których zastosowano kurację z czystka nie wykazywały żadnych objawów klinicznych. Wszystkie myszy z drugiej grupy zachorowały. To kolejne badanie, które udowadnia siłę czystka.


Źródło: PRO Vita- czasopismo dla zdrowia i odżywiania

 


 

COLOSTRUM - SIŁA MATKI NATURY

 

 

Colostrum to pierwsze pożywienie w życiu. Nazywane jest również siarą bądź młodziwem. Wytwarzają je krowy przez ok. 72 godziny po ocieleniu. Colostrum zawiera wiele cennych składników, których cielę potrzebuje zaraz po urodzeniu aby nabrać sił i odporności przeciw szkodliwym czynnikom środowiska. Te składniki to: białka, enzymy, witaminy, minerały, czynniki wzrostu, aminokwasy i przeciwciała.

 

Badania genetyczne krowiego colostrum dowiodły, że związki wchodzące w jego skład są identyczne jak w colostrum ludzkim. Cielątko wypija 1-2 litrów colostrum, a krowa po ocieleniu wytwarza łącznie ponad 30 litrów. Z nadmiaru młodziwa mogą więc korzystać ludzie. Należy jednak pamiętać, że nie każde Colostrum oferowane przez różne firmy jest takie samo. Ważnym czynnikiem jest z pewnością moment pozyskania siary. Im wcześniej jest ona pobrana od krowy, tym bogatsza jest w cenne składniki i zapewnia maksymalne działanie. Zależność tę można zauważyć na przykładzie specjalnego białka. Bezpośrednio po porodzie każdy litr colostrum zawiera dokładnie 103 g tego białka. Ta zawartość z upływem czasu coraz bardziej spada: po 36 godzinach pozostaje tylko 14 g, po 48 godzinach- tylko 8 g, a po 60 godzinach zaledwie 5 g. Oprócz tak istotnych białek i czynników wzrostowych, które sprawiają, że colostrum jest wyjątkowe, zawiera ono także ponad 500 składników, znajdujących się także w innych suplementach diety. Są to na przykład witaminy, aminokwasy i składniki mineralne. Colostrum jest produktem całkowicie naturalnym, który w rewelacyjny sposób wspiera zdrowie człowieka. Jedynym zastrzeżeniem co do przyjmowania colostrum jest ciąża lub przebyta transplantacja narządu.

 

Dr Sven Werchan, specjalista do spraw żywienia, doradca menadżerów i słynnych aktorów w kwestiach zdrowego stylu życia, tak definiuje Colostrum: „Jeśli porównalibyśmy siebie do mieszkańców domu, colostrum byłoby dla nas jak pies, którego spuszczamy z łańcucha, gdy włamywacz już przeszedł przez ogrodzenie. Można być całkiem pewnym, że albo zupełnie przegoni włamywacza, albo wyraźnie złagodzi skutki włamania.”

Według dr med. Delbe zakres zastosowania Colostrum:

 • przy zakażeniach żołądkowo-jelitowych (wirusy, bakterie, grzyby),
 • stwardnienie rozsiane, choroba Alzheimera, Parkinsona, demencja, depresje, epilepsja,
 • choroby autoimmunologiczne: zapalenie tarczycy, choroba Leśniowskiego-Crohna, colitis ulcerosa, sklerodermia,
 • reumatyzm,
 • przewlekła egzema, świerzbiączka ogniskowa, łuszczyca,
 • marskość wątroby,
 • choroby nowotworowe,
 • nawracające zakażenia,
 • szybsza regeneracja po zakażeniach i operacjach,
 • poprawa sprawności,
 • budowa tkanki mięśniowej, kostnej, chrzęstnej i ścięgnistej,
 • wspomaga spalanie tłuszczu,
 • choroby szyi, nosa, uszu,
 • alergie.

 

Źródło: PRO Vita- czasopismo dla zdrowia i odżywiania


Właścicielem serwisu internetowego Partner LR jest firma MAG Polska niezależny partner sprzedaży LR Health & Beauty Systems GmbH.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupami produktów i współpracą biznesową.